kürtaj istanbul kürtaj doktoru kürtaj iletişim
Kürtaj bilgi gizliliği yasal hakkınızdır. ( T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420) bilgileriniz paylaşılmayacaktır.
  • 7-24
  • KURTAJ-DOKTORLARI
  • kurtaj-doktoru
7-241 KURTAJ-DOKTORLARI2 kurtaj-doktoru3
 

       KÜRTAJ (Küretaj)

    Kürtaj Doktorlarımız ve Ekibimiz

kürtaj doktoru ahmet koca
Jinekolog Op. Uzman Doktor Ahmet Vehbi KOCA

28.8.1966 yılında Konya ili Ereğli ilçesinde doğdum. İlk-orta ve lise eğitimim Adana’da tamamladıktan sonra 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandım. 1990 yılında mezun olduktan sonra Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde mecburi hizmetimi tamamladım. Mecburi hizmetin ardından İstanbul SSK Bakırköy Doğumevinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladım. 1996 yılında Uzman Doktor olduktan sonra Eyüp Devlet Hastanesinde çalışmaya başladım.2011 Yılında Tam gün yasası nedeni ile istifa ettim. 2000 yılında askerlik hizmetimi Amasya ili Merzifon ilçesinde tamamladım. İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kendime ait Kadın Hastalıkları ve Doğum dal merkezi bulunmaktadır. 15.000’e yakın kayıtlı hastam bulunmaktadır. Evli ve iki kız çocuk babasıyım. Eşim de Esenler’de özel bir hastanede Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır. Benden büyük iki erkek kardeşim bulunmaktadır. En büyük erkek kardeşim Bursa’da Kardiyolog olarak çalışmaktadır. Diğer erkek kardeşim ise İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde meslektaşı olan eşiyle birlikte diş hekimliği yapmaktadır. Yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir görev yaptığım Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde halkla iç içe bir meslek hayatım olmuştur. Ayrıca, kayıtlı hasta sayısı bakımından ilçe genelinde en yoğun çalışan hekimler arasında yer almaktayım.

kürtaj doktoru mine hatiboğlu
Jinekolog Op. Uzman Doktor Mine GÜL HATİBOĞLU
Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mezuniyet Yılı 1991
Uzmanlık Eğitimi Ankara Dr.Zekai Tahir BURAK Kadın Sağlığı eğitim ve Araştırma Hastanesi
Mezuniyet Yılı 1997
doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Jinekolog Op. Uzman Doktor Albert KAZADO
1970 İstanbul doğumlu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu halen Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde çalışmaktadır.
kürtaj hemşire
Halkla İlişkiler Serpil TURAN (Hemşire)
1985 İstanbul doğumlu TrakyaTıp Fakültesi Hemşirelik MYO mezunu halen Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde çalışmaktadır.
kürtaj hemşiresi
Hemşire Özlem KABAK
1988 İstanbul doğumlu TrakyaTıp Fakültesi Hemşirelik MYO mezunu halen Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde çalışmaktadır.
kürtaj doktoru yardımcısı
Sağlık Personeli Serpil ARSLAN
1960 İstanbul doğumlu TrakyaTıp Fakültesi Sağlık MYO mezunu halen Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde çalışmaktadır.
IT (Teknik) Danışmanı Onur GÜNAL
1980 İstanbul doğumlu , ODTÜ Sistem Mühendisliği bölümü mezunu şuanda Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde Bilgisayar ve Teknik Danışmanlık yapmaktadır.
kürtaj facebook
kürtaj merkezi
kürtaj yasaklanamaz
  • Kürtaj Yapan Poliklinikler (Doktorlar)
kürtaj fiyatları
© 2001 - 2014 Gaziosmanpaşa Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi Hizmetidir. Tüm Hakları Saklıdır.
Kliniğimiz ISO 9001 Belgelidir.. Bugüne kadar Kürtaj Kliniğimize göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.